.
Головна » 2017 » Березень » 16 » Тиждень початкових класів
19:28
Тиждень початкових класів

З 27 лютого по 03 березня у школі  було проведено Тиждень початкових класів.

Більше фото

Робота Тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.

    Розпочався Тиждень урочистою лінійкою, на якій учні познайомились із планом проведення заходів та були налаштовані на творчий підхід до отриманих завдань та активну участь у всіх запланованих заходах.

З метою забезпечення наступності були проведені відкриті уроки. У 4 класі вчителем початкових класів був проведений інтегрований урок математика-природознавство «Птахи в рідному краї».

Щуцька О.В. у 3 класі провела урок з української мови з теми розвиток зв’язного мовлення «Весняний букет для Дюймовочки». Уроки відзначалися різноманітністю прийомів, методів навчання і форм організації уроку та застосуванням ІКТ, які сприяли зміцненню інтересу дітей до навчання.

Яскраві враження учні 3-го та 4-го  класів отримали від проведення інтелектуальної гри  “Шанс”. Діти із задоволенням виконували різноманітні завдання, використовуючи інколи енциклопедичні знання.  Гра була насичена різноманітними конкурсами («Шифрувальник», «Прислів’я», «Малюнок», «Конкурс-блискавка»). Діти проявляли активність, кмітливість, логічне мислення. Гра пройшла цікаво. Відчувалась боротьба команд, які прагнули перемоги.

Вже традиційно,один із днів Тижня присвячений вихованню в учнів норм етичного, естетичного, морального ставлення до природи. Учні 1-4 класів провели акцію «Почепи годівничку» та «Нагодуй птахів».

Прикрасою Тижня стала виставка малюнків “Збережемо красу природи».

 Такі заходи, уроки дають великий емоційний заряд, надовго запам'ятовуються дітям, сприяють формуванню позитивної мотивації навчальної діяльності:

Тиждень закінчився,але не закінчилася клопітка праця вчителя, яка покликана пробудити творчість і пізнання, підтримати інтерес та бажання вчитися, максимально використати те, що так щедро закладено природою.

Переглядів: 183 | Додав: zuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *: Email:
Код *: