.
Головна » 2018 » Березень » 26 » Тиждень математики
09:02
Тиждень математики

3 19 по 23 березня 2018 р. в нашому НВК  проходив Тиждень математики. Завданням тижня було підвищити інтерес учнів до навчальня, формування наукового світогляду, розширення й поглиблення знань, умінь і навичок з математики, а також виховання самодисципліни та самоорганізації, розвиток просторової уваги і логіки. Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації  позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу.

 Розпочався тиждень розгадуванням логічних загадок і головоломок. У цей день учні мали шанс проявити свої логічні навики і нестандартне мислення. Найкраще це вдалось учням 9 класу: Шепелюку П. - 1 місце та Буричко Д. - 2 місце, 3 мічце зайняв Мушка Ю. - учень 6 класу.

У вівторок учні прослухали усний журнал "Число пі - найвідоміша математична константа" та дізнались величезне значення числа, історію виникнення  та сфери застосування.

У наступний день учні показували свою фантазію у конкурсі малюнків.

У четвер відбувся математичний турнір між командами "X" (ікс) і "Y"(ігрек). У запеклій боротьбі з перевагою в один бал перемогла команда "Y" у складі: Шепелюк П., Корнага О., Славич З., Лєскова Н.

Завершився тиждень розгадуванням математичних ребусів.

Усі активні учасники тижня отримали не великі призи, які пригодяться на уроках математики - косинці, транспортири та ручки.

 

Переглядів: 69 | Додав: zuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *: Email:
Код *: