.
Головна » 2017 » Лютий » 23 » Тиждень англійської мови
16:37
Тиждень англійської мови

Більше фото 

 Відповідно до річного та місячного планів роботи школи на 2016/2017 навчальний рік з метою залучення учнів до позакласної роботи, удосконалення знань, умінь та навичок, набутих на уроках англійської мови, розширення словникового запасу учнів та їхнього світогляду, розвитку творчих здібностей, логічного мислення та підвищення інтересу до вивчення іноземної мови, в період з 02.02. по 09.02.2017 року в школі був проведений Тиждень англійської мови. Тиждень проходив за складеним заздалегідь планом.  До його організації були залучені  учні 1-9-х класів.

     Тиждень розпочався урочистим відкриттям, де усіх привітали герої знаменитих англійських книжок, мультфільмів та фільмів,а саме: Шерлок Холмс, Мікі Маус, Гаррі Поттер, Мері Поппінс, а також символ Великої Британії – королева Єлизавета. Учні 1-8 класів провели  флешмоб “Safari party”. Діти активно виконували рухи, повторювали слова, а ще пригадали назви тварин англійською мовою. Для учнів 5-8 класів був проведений брейн -ринг  “The cleverest” під керівництвом вчителя Діжак Т.В. Учасники були поділені на 3 команди. Кожна команда обрала собі капітана та назву : 5,6 кл. – «Tigers”,

7 кл. -   “Best friends”, 8 кл. - “Crazy pupils”. Учні виконували різні завдання – лексичні,граматичні, фонетичні. Одним із завдань було виконати пісню. Учні чудово справились з усіма завданнями. Найкращий результат знань англійської мови показали учні 5,6 та 8 класів.

В рамках Тижня англійської мови було проведено чимало цікавих заходів і з учнями 1-4 класів під керівництвом Швець О.В.  Було проведено День ребусів, загадок, прислів’їв “Mr. Know – All Day”?, краєзнавча вікторина “We love English”. Не менш цікавим пройшов конкурс для учнів 1-4 класів “Merry English”. Конкурс був насичений різноманітними завданнями, вправами, загадками. “Your Majesty? the English Language” підведення підсумків.

     Приймаючи участь у позашкільних заходах учні мали змогу показати свої  знання англійської мови у нестандартних ситуаціях,  що безсумнівно підвищує зацікавленість учнів у вивченні англійської мови.

Вчителі англійської мови належну увагу приділяли індивідуальній роботі з учнями, розвитку монологічного та діалогічного мовлення, що є ефективним методом, який слід віднести до створення рольових ситуацій. Вони дозволяють розвивати навички спонтанного мовлення у сфері спілкування.

За підсумками проведення Тижня англійської мови  можна зазначити,  що   вчителі англійської мови приймали активну участь у проведенні Тижня. Планування заходів складено відповідно до вимог навчальних програм. Вчителі оптимально визначили і здебільшого повністю реалізували освітні, виховні та розвиваючі цілі. При цьому основна увага акцентувалася на формуванні в учнів освідомлення ролі англійської мови у житті людини, на засвоєння учнями знань мовних явищ, понять, за допомогою яких сприймається дійсність, на розуміння учнями власного мовлення, оволодіння знаннями про історію, культуру та традиції Великобританії.

 

Переглядів: 184 | Додав: zuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *: Email:
Код *: