.
Головна » 2016 » Березень » 16 » Т.Г.Шевченко – художник. Тернистий шлях до творчості.
09:27
Т.Г.Шевченко – художник. Тернистий шлях до творчості.

9 березня традиційно в нашій школі, відбулися Шевченківські дні. «Кожного року 9 березня  український народ вшановує пам’ять Т.Г. Шевченка. Це ім’я, знане для кожного українця. Ця людина залишила нам свої неоціненні духовні надбання – твори і світлу пам'ять про себе. Він пробуджував любов до своєї Батьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру.

 Т.Шевченко був не тільки філософом, фольклористом, поетом, політиком, істориком, письменником, етнографом, а також був великим художником.

З чого ж  все починалося?...» Такими словами  розпочиналось свято «Т.Г.Шевченко – художник. Тернистий шлях до творчості.» Учні підготували незвичайну літературно-музичну композицію. Всі знають Тараса Шевченка як письменника, а ми приділили більше уваги тому, що він був талановитим художником.  Учні розповідали біографічні дані про художника, читали вірші, ставили сценки з його життя. Під час заходу транслювали й презентацію, присвячену творчості Кобзаря, та співали пісні. На святі були присутні батьки, вчителі, учні, які багато чого цікавого та нового дізнались про Шевченка.

Діти підготували   ілюстрації до творів та портрети Тараса Шевченка. Також була випущена святкова стінгазета і проведені виховні години , присвячені творчості Кобзаря.   

Переглядів: 176 | Додав: zuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *: Email:
Код *: