.
Головна » 2018 » Листопад » 19 » «Бринить, співає наша мова…»
10:14
«Бринить, співає наша мова…»

   З 12по 16 листопада в нашій школі проходив тиждень української мови, присвячений дню УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ. У рамках тижня пройшло багато різноманітних заходів.
    Яскраві учнівські стіннівки, присвячені рідній мові, і сьогодні милують око і вражають цікавим матеріалом. Але найяскравішими заходами тижня були, звичайно, святкові змагання, що традиційно проводилися для учнів, а саме: конкурс агітаційних листівок «Говори українською», слід відзначити їх відповідність щодо оформлення: оригінальність, вигадливість, змістовність, естетичність. Одними з найкращих були листівки учнів початкових класів, учнів 8 та 6 класів. На уроках української мови вчителями було проведено диктанти про мову та українське слово. 
    Більше фото
Спільно зі шкільною бібліотекою вчителі-словесники підготували виставку художніх, публіцистичних та наукових творів, статей про роль слова в нашому житті «Любіть Україну і мову її солов'їну»,
Також учні 5-9класів у кабінеті української мови та літератури переглянули слайдові презентації «Походження письма. Виникнення слов’янської азбуки» та«Нестор Літописець – батько української історії та словесності», які підготувала Шепелюк Г.Р.
    З метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу був проведений І етап мовно-літературного конкурсу ім.. Т.Шевченка та І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Переможцями конкурсу стали Славич З. (6 кл.), Баран О. та Гвоздицький О (5кл.), Левчук Х. (8кл.) та Мушка Ю. (7 кл.), які 8 грудня братимуть участь у районному конкурсі.
   Вчителем української мови та літератури Шепелюк Г.Р. було проведено пізнавальну вікторину «Бринить, співає наша мова…»
Усією шкільною спільнотою ми склали шану рідній мові. Яскраво продемонстрували великий патріотизм до рідного слова, української землі.

Переглядів: 25 | Додав: zuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *: Email:
Код *: