.
Головна » 2017 » Лютий » 6 » Акції « ГОДІВНИЧКА»
17:26
Акції « ГОДІВНИЧКА»

      Цього року зима видалася особливо сніжною і морозною. Срібними іскринками

Більше фото

кружляють сніжинки і перетворюються на пухнасті кучугури. Мороз під вечір лютішає, пташки зариваються у її кучугури і перечікують холод. Але, щоб вижити їм ще потрібна їжа

      За даними дослідників, з 10 синиць виживає лише одна. Заметілі та мороз, голод (особливо в кінці зими) вбивають більшу частину птахів.

     Чим ми можемо допомогти їм? Своєю небайдужістю!

     У цьому пташкам допомагають школярі. Учні нашого школи  зробили годівнички. Кожного дня наповнюємо їх зерном пшениці, соняшнику, пшеничної крупи , а також шматочки сала для синичок.  Учні  люблять спостерігати, як біля годівнички збираються, синички, горобці, снігурі , постійно дбають , щоб було достатньо корму.  Ми зобов’язані допомогти пережити пташкам зиму. А весною вони захистять наші сади від шкідників, порадують своїм співом.

     Найстрашніший узимку для птахів - голод. І в наших силах підгодувати їх у скрутний час. Для цього слід використовувати годівнички. Їх можна придбати в магазині, але набагато цікавіше зробити самому.

    Найпростішу годівничку можна виготовити з пластикової пляшки.  Годівнички , які учні виготовили власнору або за допомогою батьків розвішали  на деревах шкільної садиби.

Переглядів: 195 | Додав: zuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *: Email:
Код *: