.

Правила для учнів

Правила для учнів Тудорковицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

 

Ти  живеш на щедрій українській землі. 

Силу і снагу черпаєш з її цілющих джерел. 

Вмій цінувати те, що створено 

нашим талановитим народом протягом віків. 

Зберегти і примножити надбане – твоє основне завдання.   

1. Учень нашої загальноосвітньої школи повинен бути гідним громадянином незалежної Української держави, готувати себе до її розбудови та захисту,з честю носити звання учня Тудорковицької школи, берегти і розвивати його хороші традиції.   

2. Вчитися, жити і працювати на благо рідного народу,знати і поважати Герб, Прапор і Гімн України, виконувати пов’язані з ним ритуали, виробляти в собі патріотичні переконання і вміння відстоювати їх, любити свою мову не тому, що вона прекрасна, а тому, що вона рідна – твій основний обов’язок.

3. Будь сумлінним у навчанні: уважно слухай пояснення вчителя, старанно готуйся до уроків, дотримуйся єдиного мовного режиму, опрацьовуй додаткову літературу, наполегливо і творчо оволодівай основами наук і навичками самоосвіти, бери активну участь у предметних гуртках, олімпіадах, наукових товариствах, не зупиняйся на досягнутому.

4. Трудися сам і шануй працю інших: старанно працюй, бери участь у самообслуговуванні та учнівському самоврядуванні, бережи та примножуй шкільне майно, вчися веденню домашнього господарства, будь економним та бережливим, дотримуйся правил техніки безпеки.

5. Дотримуйся основних принципів загальнолюдської та християнської моралі: поважай державні символи України – Герб, Гімн, Прапор.