.

Дистанційне навчання

Правила техніки безпеки під час карантину

 

УКРАЇНА

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ТУДОРКОВИЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС 

«ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ-ДИТЯЧИЙ САДОК» 

СОКАЛЬСЬКОЇ  РАЙОННОЇ  РАДИ  ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

вул. В.Матюка 42, с.Тудорковичі, Сокальський район, Львівська обл, 80010 

e-mail:tudorkovytchi@ukr.net  код ЄДРПОУ 23947328

 

НАКАЗ

13.03.2020                                                                                                  № 32-о/д

 

Про організацію освітнього процесу

 за допомогою дистанційних технологій  

на період карантину

 

На виконання постанови КМУ від 11.03.2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»,  наказу Міністерства освіти і науки України «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19», рішення педагогічної ради Тудорковицького НВК «ЗШ І-ІІ ст.-дитячий садок» Протокол № 6 від 13.03.2020р., 

Н А К А З У Ю:

1. Організувати у Тудорковицькому НВК «ЗШ І-ІІ ст.-дитячий садок» на час карантину з 12.03.2020року навчання  для здобувачів освіти за допомогою дистанційних технологій. 

2. Затвердити розклад он-лайн консультацій та занять з використання технологій дистанційного навчання на період карантину. (Додаток 1).

3.Заступнику директора з навчально-виховної роботи Шепелюк Г.Р.: 

3.1.Організувати інформування здобувачів освіти та працівників закладу щодо заходів  запобігання поширенню коронавірусу, проявів даної хвороби та дій у випадку захворювання та розміщення відповідної інформації на сайті школи.

3.2.Довести до відома педагогічних працівників, учнів та їх батьків, що згідно рекомендацій МОН України щодо організації освітнього процесу в умовах запровадження карантину, навчальний матеріал може бути освоєний за рахунок ущільнення, самостійного опрацювання, засобів дистанційного навчання тощо.

3.3.Розробити заходи щодо роботи педагогічних працівників у частково дистанційному режимі та на виконання інших видів робіт ( організаційно-методична, методична, наукова тощо), висвітлити дану інформацію на сайті закладу.

3.4.Розробити заходи щодо виконання навчальних планів та програм шляхом частково  дистанційного навчання,  ущільнення та проведення за необхідності додаткових занять після налагодження епідеміологічної ситуації, враховуючи гранично допустиме навантаження на учнів.

4.Педагогічним працівникам закладу:

4.1. Виконання освітніх програм закладу освіти, провести шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування закладів освіти її здобувачами, а також виконання працівниками закладів освіти з іншої роботи (організаційно-педагогічної, методичної, наукової тощо), внести необхідні  зміни до календарно –тематичного планування.

4.2.Розробити плани роботи на період карантину у відповідності до тижневого навантаження.

4.3.Забезпечити засвоєння учнями навчального матеріалу за рахунок самостійного опрацювання та частково дистанційного навчання ( соцмережі, месенджери, телефонний звʼязок), організувати щоденне навчальне спілкування з учнями, здійснювати індивідуальну допомогу учням через телефонний звʼязок, мобільні додатки, а також надавати завдання учням на шкільному сайті, у групі на Facebook, у Viber тощо у відповідності до розкладу навчальних занять.

4.4. Дотримуватись методичних рекомендацій щодо організації освітнього процесу з елементами дистанційного навчання під час карантину, затверджених керівником НВК. (Додаток 2).

5.Вихователям ДНЗ та класним керівникам:

5.1.Забезпечити проведення інструктажів учнів з безпеки життєдіяльності щодо профілактики поширення грипу, гострих респіраторних захворювань, коронавірусу у телефонному режимі або через мобільні додатки.

5.2. Довести до відома  батьків про організацію освітнього процесу під час карантину.

6. Відповідальному за сайт закладу освіти Жовніру В.В.:

6.1.Розмістити даний наказ на шкільному сайті.

6.2. Розклад он-лайн консультацій та занять з використання технологій дистанційного навчання на час карантину розмістити на шкільній сторінці у facebook .

7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.


 

Керівник НВК                                     О.В.ШВЕЦЬ